Wczytuję dane...

Wszystko na Imprezę dla dziecka

Urodziny, Roczek, Kids Party !?

To miejsce stworzone z myślą o udanej zabawie i wyśmienitej rozrywce. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria urodzinowe i dekoracje stołów, które pozwolą w mgnieniu oka przemienić zwykły pokój w magiczny świat rodem z dziecięcych marzeń.
Urodziny dziewczynki    Urodziny chłopca
Boże Narodzenie   Balony


Wśród naszych propozycji znajdują się niezwykłe stroje na karnawał, a także przebrania na tematyczne party. Polecamy stroje dla młodszych oraz starszych. Dzieci z pewnością ucieszą się mogąc na chwilę stać się ulubionym bohaterem, zaś dorośli z chęcią na chwilę znów poczują beztroskę zabawy w bal przebierańców. Ubrania oraz akcesoria do nich tworzą bardzo wiarygodne i wygodne komplety, które staną się atrakcją w czasie maskarady.
Stroje dziewczynka   Stroje chłopiec  Stroje  - Za zwierzaka

Posiadamy także wiele ciekawych dodatków do aranżacji miejsca imprezy. Proponujemy różnego rodzaju i kształtu balony, zestawy papierowych naczyń i sztućców ze specjalną, okazjonalną grafiką, lampiony szczęścia, a także gry i zabawy oraz wszystko, co jest potrzebne do przygotowania wyjątkowej uroczystości.
Dekoracje stołu    Dekoracje sali

Brakuje Ci pomysłów na imprezę? Nic nie szkodzi! Od tego jesteśmy my i nasze inspiracje, które coraz częściej pojawiają się u nas w dziale "Pomysły na imprezy". Spraw by zwykłe urodziny przemieniły się w niesamowitą i niezapomnianą zabawę dla Ciebie i Twoich dzieci. Wiele pomysłów na imprezy między innymi na roczek, urodziny, imprezę piłkarską, imprezę dla księżniczek czy Halloween. Znajdziesz tutaj informacje jak i gdzie przygotować dekoracje, jakie przeprowadzić konkursy i zabawy dla najmłodszych i jakie przekąski najlepiej się nadadzą na daną imprezę.
Przyjęcia rodzinne      Przyjęcia tematyczne

DZIEWCZYNKA

Organizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojej córki , w naszej ofercie znajdziesz wiele tematycznych zestawów. Wybierz temat przewodni imprezy talerzyki, kubeczki serwetki i obrus  następnie dobierz zaproszenia, banery oraz balony. Stwórz przyjcie doskonałe dobierając idealnie dopasowane świeczki, sztućce, dekoracje oraz dodatki. Możesz wybrać ulubioną postać z bajki i stworzyć przyjecie o jakim twoje dziecko nigdy nie zapomni.  Dla dziewczynek oferujemy zestawy z serii Barbie, Hallo Kitty, Kucyk Filly, Hannah Montana, Monster High lub Myszka Minnie. Oferujemy również zestawy bajkowe takie jak Kubuś puchatek, Myszka mickey Toy Story,Stacyjkowo, Smerfy i Mapety.

Urodziny tematyczne Dziewczynka

CHŁOPIEC

Organizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego syna, w naszej ofercie znajdziesz wiele tematycznych zestawów. Wybierz temat przewodni imprezy kubeczki, talerzyki, serwetki i obrus następnie dobierz zaproszenia, banery oraz balony. Stwórz przyjcie doskonałe dobierając idealnie dopasowane świeczki, sztućce, dekoracje oraz dodatki. Możesz wybrać ulubioną postać z bajki lub zorganizować imprezę tematyczną np. w stylu piłkarskim lub wojskowym.

Urodziny tematyczne chłopiec

Pomysły na imprezę

Pomysły na imprezę

*

*

*

Zapraszamy - Abcdzieciaki.pl

 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Mam nadzięję, że jestem pomocny.

Piotr z Abcdzieciaki.pl