Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Firma kurierska

Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL, UPS, Geis, DB Schenker, GLS, ewentualnie innej profesjonalnej firmy kurierskiej.

Ze względu na bezpieczeństwo i szybkość dostarczania rekomendujemy wybranie właśnie tej opcji dostawy. W przypadku zamówień złożonych do godziny 14:00 przesyłki dostarczane są w ciągu 24 H, w przypadku zamówień złożonych w piątek przesyłki dotrą do Kupującego w poniedziałek, a w przypadku zamówień złożonych w sobotę i niedzielę przesyłki dostarczane są we wtorek.

Koszt dostawy zakupionego towaru uzalezniony jest od wybranej kategorii produktów, wagi całej dostawy oraz wartości zamówienia. Cennik dostaw na terenie Polski :

Uwaga: Kupując w jednej kategorii asortymentowej zmniejszysz koszt wysyłki nawet do 14 zł .

  • Wysyłka w kategorii Zabawki Licencjonowane, Zdalnie Sterowane, Galeria Zabawek, Abc Zabawki i Sport =Dostawa o łącznej wartości do 30 zł, Koszt: 16 zł
  • Wysyłka w kategorii Zabawki Licencjonowane, Zdalnie Sterowane, Galeria Zabawek, Abc Zabawki i Sport = Dostawa o łącznej wartości od 30,01 zł do 60 zł, Koszt: 14 zł
  • Wysyłka w kategorii Zabawki Licencjonowane, Zdalnie Sterowane, Galeria Zabawek, Abc Zabawki i Sport =Dostawa o łącznej wartości od 60,01 zł do 179,99 zł, Koszt: 13 zł

Warto sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego wraz z kurierem.

Dostawa gratis

Abcdzieciaki.pl oferuje swoim Klientom, którzy zakupili towar za łączną sumę powyżej 180 zł brutto dostawę gratis na terenie Polski, pod warunkiem, iż zapłata została uiszczona w formie przedpłaty na konto sklepu (tradycyjny przelew bankowy, szybki przelew internetowy za pośrednictwem usług Przelew24, PayPal ).